top of page

İkram Hizmetleri

Merhaba Pastaneleri olarak 100 yıllık sektör birikimi ve yüzleri gülümseten
tatlara odaklanma heyecanı ile özel gün, kutlama ve kurumsal etkinliklerinizde yanınızdayız.

Dekorlu Yemek Masası

Size Özel
Menüler

Merhaba'nın disiplinli çalışma prensibi ve enfes tatları, sizi ve misafirlerinizi ayrıcalıklı hissettirmek için biraraya geliyor. Evinizde, işyerinizde, konferanslarda veya açılışlarda kokteyl hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Satış ve organizasyon temsilcilerimiz, yapacağınız görüşmelerde sizleri en doğru şekilde yönlendirecektir. Hayallerinize uygun, sevdiklerinizle hoş vakit geçirebileceğiniz bir etkinlik için yapılabilecekler sınırsız. İster hazırlamış olduğumuz standart menü paketlerinden tercih edebilir, isterseniz tamamen size özel bir menü ve organizasyon planı düzenleyebilirsiniz.

Kaliteli Ürün,
Profesyonel Hizmet

Lezzet yolculuğumuza ilk başladığımız 1920'li yıllardan bugüne kadar her zaman taze, sağlıklı ve kaliteli ürünün peşinden gittik.

Modern üretim tesisimizi her daim en kaliteli ürünü ortaya koyabilecek şekilde tasarladık.

 

Merhaba'dan almış olduğunuz organizasyon hizmetlerinde her zaman kaliteli ürünün lezzetine varacaksınız. Yalnızca seçkin ekipman ve profesyonel personelimizle değil ürünün kalitesiyle de davetlilerinizin gözünde fark yaratacağız

Davetinizden önce profesyonel ekibimiz tarafından, istekleriniz doğrultusunda, davetli sayısına ve mekanda yapılan incelemelere göre personel sayısı belirlenir. Profesyonel ve güler yüzlü hizmetimiz sayesinde davetlileriniz birlikteliğin ve lezzetlerimizin tadını çıkaracak.

Fransız Makaronları

Paket Menülerimiz

 Su Böreği

(Peynirli, Tereyağlı)

 

Kanepe

(Jambonlu, Salamlı, Kaşarlı vs.)

 

Pizza

(Sosisli, Peynirli, Zeytinli)

 

Mini Ekler

(Çikolatalı Pasta)

 

Mini Petifür

(Meyveli Pasta)

 

Batonsale

 

Cevizli Kurabiye

 

Fıstıklı Baklava

 

İçecek

(Limonata, Meşrubat)

bottom of page